Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kā mans uzņēmums var iegūt vairumtirdzniecības cenu?


Piedāvājam dažādu līmeņu vairumtirdzniecības atlaides. Jūsu atlaide ir atkarīga no iegādātā daudzuma un uzņēmējdarbības veida.
• Konta izveide ir bez maksas un aizņem pavisam maz laika, tāpēc iesakām vispirms izdarīt to.
• Tā kā ražojam dažādu veidu produktus, mums nav vienas standarta atlaides. Visas atlaides tiek noteiktas katram produktam atsevišķi.

Lai izveidotu savu kontu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 64170073.

Lūdzu, sagatavojiet kontaktinformāciju/maksājumu rekvizītus, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Varat nosūtīt mums e-pastu uz adresi ekju@ekju.lv.
Kā varu kļūt par izplatītāju savā reģionā?


Lai vislabāk apkalpotu jūs un klientus, iesakām izveidot iepriekš minēto bezmaksas vairumtirdzniecības kontu. Saņemsiet atbilstošu atlaidi pirmajam un visiem nākamajiem pasūtījumiem.

Ja vēlaties lielāku atlaidi, varat izvēlēties kļūt par izplatītāju. Tie ir uzņēmumi, kas vienā reizē pasūta lielāku daudzumu EKJU produktu.

Lai iegūtu vislielāko atlaidi un iespēju kļūt par oficiālo izplatītāju reģionā, jums ir jāsāk ar EKJU produktu uzglabāšanu savos krājumos. Tā kā mums ir klienti Eiropā, tā ir lieliska iespēja iekarot vietējo tirgu, piedāvājot ātru un vieglu piekļuvi mūsu produktiem, kas tiek regulāri izpārdoti.

Tādā gadījumā ar prieku piešķirsim jums pilnas izplatītāja tiesības un maksimālu atlaidi, ja uzglabāsiet mūsu produktus krājumos vai pasūtīsiet tos vairumā.